Başlangıç / PHP Scriptler / İnstaWeb V3.6.4 İnstagram Takipçi Scripti Ücretsiz

İnstaWeb V3.6.4 İnstagram Takipçi Scripti Ücretsiz

Script piyasada çalışan ve takipçi gönderebilen nadir scriptlerdendir. Sisteme giriş yapan kullanıcıları şifre değiştirmedikleri sürece patlatmaması için gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Hız olarak oldukça hızlıdır. 3dk’da 10k ya kadar takipçi ve beğeni gönderebilmektedir. Sistemde sürekli güncelleştirmeler yapmaktayız. Bu güncelleştirmeler ile gün geçtikte daha gelişmiş bir script haline gelmektedir. Scriptsel yaşanan sorunlar ile ilgili destek sağlamaktayız.

Scripti piyasada iş yapan sitelerin çoğu kullanmaktadır. Siz de bu scripte sahip olarak para kazanabilirsiniz.

Mevcut Sistem Sürümü : V3.6.4

Kullanıcı Tarafı İçin Genel Standart Özellikleri
* Siteye giren kullanıcılar kendi instagram anasayfalarını görmektedir. Bu gönderileri inceleyebilmekte ve yorum yada beğeni gönderebilmektedir.
* Kullanıcı tarafında aynı zamanda Direct Mesaj gönderme ve Resim yükleme modülleri de mevcuttur.
* Kullanıcılar sitem üzerinden instagramın mobil uygulamasında yer alan tüm özellikleri de yapabilmekteler.
* Siteye giren kullanıcılar sizin belirlediğiniz ve her gün yenilenen miktarda takipçi kredisi, beğeni kredisi ve yorum kredisi kazanmaktadır ve bunları yine kullanıcı panelleri üzerinden kullanabilmektedir. Kullanıcıların kazandığı kredileri yönetim panelinden siz ayarlayabilmektesiniz. Her gün yenilenen krediye ek olarak ilk girişte farklı bir kredi de tanımlayabilmektesiniz. Örneğin: İlk kayıt sırasında 200 takipçi kredisi, her gün yenilenen 50 takipçi kredisi gibi. Yine sistem üzerinden bu kredilerin ne kadar sürede bir yenileneceğini de siz belirlemektesiniz. İsten günde 1 kere yenilersiniz, isterseniz de 2 saat de 1.
* Kullanıcılar sisteme girdiklerinde takipçi, beğeni ve yorum havuzuna dahil olmaktalar. Dilerseniz bu havuzdan çıkartarak kullanıcıları premium üye olarak da tanımlayabilirsiniz.
* Sistem üzerinde kullanıcılar kendilerinin takip edip, onları takip etmeyenleri takipten çıkartma yada takip etmediklerini takip edebilme sistemlerine de sahip olmaktadırlar.

Yönetim Tarafı Özellikleri
* Sistem yöneticisi ayarlar bölümünden sitenin tüm özelliklerine kontrol edebilmektedir. Ayarlar bölümünden iletişim için kullanılacak whatsapp ve skype bilgileri ile sistemsel tüm değişiklikleri bu bölümden sağlayabilmektesiniz. Ayrıca yine ayarlar bölümünden sisteme her giren kullanıcının oto takip edeceği kullanıcıları ve sisteme girmesini istemediğiniz kullanıcıların engelleneceği bölüme de ayarlayabilmektesiniz.
* Cpanelden ekleyeceğiniz tek cron ile tüm cronların yönetimini admin panelinden yapabilme kabiliyetine erişebilmektesiniz.
* Yönetim kısmının işlemler bölümünde pasife düşen kullanıcıları tek buton ile temizleyebilirsiniz.
* Yine bu işlem bölümünde kullanıcı aktarma paneli sayesinde idass ile yada cookies ile kullanıcı yükleyebilmektesiniz. Burada eklenen kullanıcılar sistem tarafından tek tek kontrol edilerek eğer çalışıyorlarsa sisteme dahil edilmektedirler.
* Yönetim kısmının üyeler bölümünde tüm üyeleri, kullanıcı adı, nick , aktif, pasif, şifre veya cookies şeklinde filtreleyebilmektesiniz. Üyelerin detay bölümünde de mevcut kredilerini görebilir, beğeni,takipçi yada yorum havuzunda kullanımını kapatabilir yada admin olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Yine bu detay kısmından kullanıcıya oto beğeni paketi tanımlayabilirsiniz.
* Yönetim panelindeki sayfa bölümünden sitede yer alan içerikleri ckeditor yardımı ile kodlara bulaşmadan düzenleyebilirsiniz.
* Sistem içerisinde 1 adet de blog yönetim sistemi bulunmaktadır. Bu blog yönetim sistemi sayesinde seo için gerekli olan makalelerinizi ekleyebilir dilediğiniz title ve seo urlyi bu kısımdan tanımlayabilirsiniz.
* Yönetim paneli üzerinden bayi sistemini de satın aldıysanız eğer bayiler tanımlayarak bu bayilerinde sizin sisteminiz üzerinden satış yapmasını sağlayabilirsiniz.
* Sistem üzerinde multi blok sistemi mevcuttur. Örneğin bir kullanıcının takip edebilmesi, beğeni gönderebilmesi ve yorum yapabilmesi ayrı ayrı ele alınmıştır. Yani bir kullanıcı eğer instagram tarafından takip edilmesi bloklandıysa, sadece takip havuzundan çıkarılır fakat beğeni yada yorum gönderilmeye devam eder. 3 saat sonunda tekrar kontrol edilir. Eğer takip işlemi yapabiliyorsa bu sefer takip havuzuna geri aktarılır.

Bayi Özellikleri
* Tanımladığınız bayilerin özel bir giriş urlsi ve kullanıcı adı şifresi bulunmaktadır.
* Bu bayilere sisteminizde 50K kullanıcı bulunsa bile sadece 10k sını kullanabilmelerini sağlayabilirsiniz. Bu kısıtlama sistemini de dilerseniz. Beğeni için ayrı takipçi için ayrı yorum için ayrı tanımlayabilirsiniz. Max. kullanıcı sayısının yanı sıra bu kullanıcılar ile yapacağı işlem sayısınıda kısıtlayabilmektesiniz. Örn: Bir bayinize 10K kullanıcı limiti tanımladınız ve günlük 5 işlem limiti verdiniz. Bu kullanıcı 1 gün içerisinde maximum 5 defa 10k ya kadar dilediği kişiye takipçi gönderebilir. Bu işlem limitlerinin attığı takipçi ile alakası yoktur. 100 Takipçi bile atsa 1 işlemini harcamış olmaktadır.
* Bayilere tanımladığınız oto beğeni satma hakları toplam olarak verilmektedir yani günlük olarak sıfırlanmamaktadır. Bayiye bu oto beğeni de max kaç oto beğeni satabileceğini ve kaç adet satabileceğini tanımlayabilmektesiniz. O bayi de oto beğeni için tanımladığınız max kredi kadar oto beğeni paketi satabilmektedir. Örn: Siz bir bayinize oto beğeni için 5k max. kullanıcı ve 10 adet paket tanımladınız. Bu bayiniz 5k’ya kadar 10 adet dilediği şekilde oto beğeni paketi satabilir. 1 tane 2k oto beğeni, 1 tane 5k oto beğeni, 1 tane 500 oto beğeni vs. gibi.
* Sistem üzerinde cinsiyet ayrımı da bulunmaktadır. Siz bu bayilerinize dilerseniz bayiliği açarken cinsiyet seçebilme imkanı da sağlayabilirsiniz. Böylece bayileriniz sadece bayan beğeni paneline bile sahip olabilirler.
* Bayilik panelini verirken son kullanım tarihi veriyorsunuz ve bayiler o tarih gelince otomatik olarak sisteme girememiş oluyorlar. Bayilerinizin üyeliklerine not ekleme imkanınızda bulunmaktadır.

* Oto DM atma sistemi. Belirlenen kişileri takip eden kullanıcılara oto dm atma.
* Oto yorum atma sistemi. Belirlenen kişilerin gönderilerine oto yorum atma.
* Bayilik bölümüne ip bazlı, aktif olunduğunda yeni girişin engellenmesi sistemi. Bu sistem sayesinde multi bayi kullanımının önüne geçildi.

Panelden Görüntüler

Kesinlikle piyasadakiler ile karıştırmayınız lisanslı ve güncel scripttir açık yoktur tüm özelikler hızlı ve sorunsuzdur. Sistem lisansı ücretsizdir alta verdiğim siteden lisans oluşturunuz.

V3.6.4 sürümüdür.

PHP 5,6 OLMALIDIR.

ÖZEL KURULUM : 50TL

SKYPE: Live:kafascript

Demo Adresi Dosyayı İndir

Lütfen İndirmeden Önce Demo Adresine Gözatmayı Unutmayın!

Rar Şifresi: www.kafascript.com

 • Enes Şahin

  Beyler sql import ederken sıkıntı çıkarıyor . ‘bayi_islem’ tablosunu oluşturamıyor .

  Incorrect table definition; there can be only one TIMESTAMP column with CURRENT_TIMESTAMP in DEFAULT or ON UPDATE clause

 • Kaan Ocak

  Lisans ücretlimi ? Ücretliyse ne kadar

  • Merhaba, ücretsiz verdiğim siteden lisans alabilirsiniz.

 • Ender Çinar

  3.5.1 den ne farkı var?

  • Merhaba, tüm sorunlar giderildi.

   • Ender Çinar

    Lisansın süresi inşallah 1 ay sürüp bitmez kardeşim eyvallah sağolasın

    • Merhaba, düzenlenmemesi gereken yerlere dokunmaz iseniz lisans ömür boyu.

     • Ender Çinar

      Örnek bir yer gösterirmisiniz? düzenlenmemesi gereken yerler olarak?

     • http://www.etkilibey.com diye bir linkin olduğu kısım var o haricinde her yer değişebilir o değişince lisans iptal olur.

     • Ender Çinar

      Bişe sorucam birde oto takip niye çalışmıyor ototakipe kullanıcı adımı yazıyorum fakat etmiyorlar

     • Kullanıcı id’nizi yazacaksınız.

     • Ender Çinar

      İd dediğiniz mesela instagram.com/xxl
      xxl olan id değil mi?? öyle yapıyorum

     • Aydın Başer

      oğuz bey etkilibey yazan yeri göremedim umarım yanlışlıkla kaldırmamışımdır kaldırdıysamda tekrar eklerim kontrol edermisiniz : sosyaltakipuzmani.com

   • Ceyran Nuri

    oğuz bey birinden user istedim demo adet iwp yapıp yolladı yükledim suncuya kullancılar gözüküyor fakat ne beyenme ne takip nede yorum yapıyor neden die sorduğumda 20 tane az olduğu için dedi doğrumu

 • Merhaba, mysql sürümü kaç.

  • * Bayilik bölümüne ip bazlı, aktif olunduğunda yeni girişin engellenmesi sistemi. Bu sistem sayesinde multi bayi kullanımının önüne geçildi.

 • Ceyran Nuri

  sql birleştirirken sorun oluyormu

 • Ceyran Nuri

  20 Tane User Var bende

  • iyi bir Hacker

   user verirmisin kardesim

   • Ceyran Nuri

    vereyim kardeşim

    • iyi bir Hacker

     nerden yollayabilirsin userleri kardesim link falan verirmisin indirmem icin
     9 Nis 2017 18:02 tarihinde “Disqus” yazdı:

     • Ceyran Nuri

      Veririm

  • stranos

   ustam user vreblırmısın http://www.facebook.com/emirkocaks

 • Ceyran Nuri

  USER ALINIR

 • Ceyran Nuri

  sorunsuz kurulum yapıldı teşekkürler
  http://WWW.nurullahcan.COM.TR

 • ertuğrul karabıyık

  Bu hatayı alıyorum acaba sorunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilir misiniz?
  https://uploads.disquscdn.com/images/6f5fcdaf3a1f57152bdb5d81aeac52a51827b9b1f7cafb5d8604f0ddba844582.jpg

  • Ceyran Nuri

   05433203239 wpa yaz yardımcı olayım

 • Ceyran Nuri

  IWP – IMPORT WIZARD calışmıyor burdan user ekleyince db ye hiçbiri kullanılamıyor sebebi nedir

 • Özgür Bodoğan

  Script için teşekürler arka planı bir türlü değiştiremiyorum yardımcı olurmusunuz http://i.hizliresim.com/JaV8j5.png bu resimdeki gibi arkaplan yapmak istiyorum aynı boyutlarda olmuyor :/ backrogund yaptımı komple kaplıyor sayfa düzenlemeden yaptıgımdada olmuyor

  • Merhaba, sayfa kaynağına bakarak kodu çekebilirsiniz.

 • Dee Karincali

  Cok tesekkurler script icin.

  Beyler denemek icin 5-10 tane user verebilirmi biri lutfen?

 • Berke AYD

  Siteyi kurdum fakat admin bölümünden giriş yap diyince bi tepki vermiyor tekrar admin sekmesi yenileniyor

  • Melik Güçin

   aga banada ku user karsılıgı

   • Berke AYD

    instagram : mberkeayd dm at

 • Agit Özdel

  SQL yukleyemiyorum yardımcı olana helalinden 20 kiyat acil

  • XIV MMXIV

   karşılıksız yardımcı olabilirim

  • Argo View

   Sorun devam ediyor ise
   ben çözerim ulaş bana
   skype: argoview.ss
   user karşılıgı

 • XIV MMXIV
  • Aydın Başer

   config ayarını yap

 • FREE VİDEO

  oto begeni ve cronlar otomatik hale getirildimi bi onceki surumde cronlar manueldi zaman ayari calismiyodu bide oto begeni yapmiyodu duzeltildimi bu surumde acaba ?

 • http://lifesbooks.com/ Yükledim KafaScript e Teşekkürler…

 • Ilkhan Gök

  #1293 – Incorrect table definition; there can be only one TIMESTAMP column with CURRENT_TIMESTAMP in DEFAULT or ON UPDATE clause
  sql improt edyom error veriyo yardim

  MySQL Sürümü 5.5.54-cll

  • Agit Özdel

   phpmyadmin sürümü en son sürüm yaptır ve import limitini yükseltiniz olur

  • Argo View

   ben çözerim ulaş bana
   skype: argoview.ss
   AYNI HATAYI ALANLAR ULAŞSIN USER KARŞILIGI ÇÖZERİM RAHAT

 • Ilkhan Gök

  mysq sorunumu çözene 300 userim var en az 120 si çalışıyor vericem lütfen yardım edin
  #1293 – Incorrect table definition; hatası

  • Argo View

   ben çözerim ulaş bana
   skype: argoview.ss
   AYNI HATAYI ALANLAR ULAŞSIN USER KARŞILIGI ÇÖZERİM RAHAT

 • Tam lisans aldım sekme çöktü -,- Gitti lisans -,-

 • Sinan Özer

  ısteyenlere ucretsiz 10 user verebılırım panelden maıl : [email protected]

  • Aydın Başer

   hocam ulasabilirmisin instagram : aydnbaserr

 • Muharrem Şahin

  kuramayanlara yardımcı olabilirim http://fb.com/theimam

 • stranos

  user verebilecek koca yürekli var mı

  • Sinan Özer

   buyrun skype : [email protected]

   • stranos

    Hocam facebookyan eklermisin

    • Sinan Özer

     adres verınız ıletısım ıcın

   • Muharrem Sahin

    fb.com/theimam ekler misin sinan kardeşim .

    • ÖMER ÜLKÜ

     Muharrem kardesim instadan yazdim baksana

 • Ahmet Tan

  lisansı nereye yazıcaz dosyanın ismi nedir

  • Kənan Abbaszadə

   Domain Saglayana . Hatasiz Kurulum + 200 User + Limitsiz Lisans Sagliyorum . Iletisime kecin.

   Skype: k.hack.pbtr .

 • Bahaeddin KILIÇ

  Bunu Kurabilecek Arkadaş Varsa Domain ve Sınırsız Hosting Veririm.

  Facebook.com/cankira1

  • Aziz Engin

   Kurarım abi

 • Bahaeddin KILIÇ

  Arkadaşlar Script Kuracaklar İçin Ücretsiz Hosting Sağlayabilirim İsteyen Varsa Mesaj Atsın Siteden 4 Arkadaşa Verdim Herhangi Bir Art Niyetim Yok Zamanında Bedava Hostinglerde Ciğerim Soldu Onu Yaşamayın Sizde. Domain İsmini Mesaj Atın Yeterli facebook.com/cankira1

 • Melik Güçin

  beyler script kurana user verilir ucretsız domaıne facebook = melik Güçin instagram Melikgcn

  • Muharrem Sahin

   fb.com/theimam mesaj at

 • Kaan Odabaş

  database e bağlanırken sıkıntı yaşıyorum yardımcı olabilecek birisi varmı acaba ?

 • Kamil Kaan Keleş

  http://allegrasuites.com/ mevcut sitemde kullanıyorum kelestasarima dm atarsanız kurulum konusunda user karşılığı yardımcı olurum.

 • Bahaeddin KILIÇ

  Beyler Scripti Kuranlar Hangi Hosting’i Kullanıyorlar Söyleyebilir Mi?

  • Ali Çokluk

   hostinger.web.tr

  • Kənan Abbaszadə

   Domain Saglayana . Hatasiz Kurulum + 200 User + Limitsiz Lisans Sagliyorum . Iletisime kecin.

   Skype: k.hack.pbtr ).

  • isimtescil
   Yapamayan Sorun Yaşayan Arkadaş whatsapp üzerinden Ulaşsın : 05433203239

 • Muharrem Sahin

  default php den değil admin girişinden sayfalar bölümünden yapabilirsiniz sayfa kaynağından kopyalayıp.

 • Muharrem Sahin

  sql den dolayı hata aldım lakin bir önceki sürümün sqlsini kullanarak düzeltebilirsiniz.

  • Yapamayan Sorun Yaşayan Arkadaş whatsapp üzerinden Ulaşsın : 05433203239 s

 • Umut Mahir Toplu

  /admin yazınca not found hatası veriyor?

 • Umut Mahir Toplu

  İnstagram ile giriş yap diyince hata veriyor.. Sadece index çalışıyor onun dışında hiç bir şeye girmiyor not found hatası alıyorum yardımcı olabilecek varmı

  • Hasan Demir

   05373711324 user karşılığı kurarım

 • Sefa Akcihan

  ya hostingimin php 5,6 yaptığım zaman ioncube aktif olmuyor neden ?

  • Yapamayan Sorun Yaşayan Arkadaş whatsapp üzerinden Ulaşsın : 05433203239 ..

  • Serkan Cuman

   Firmayla iletişime geçip o sürüm için ioncube yi aktif etmesini söylersen sorun ortadan kalkacaktır.

 • script kurdum sorunsuz çalışıyor yalnızca instagram giriş yaparken, kullanıcı adı şifremi doğru yazdığım halde giriş yapmıyor “Üzgünüz, şifren yanlıştı. Lütfen şifreni dikkatlice kontrol et.” diyor bunun sebebi nedir bu hatayı alan oldumu hiç ?

  • host sağlayıcınızla görüşmelisin wn host mu

 • Bahaeddin KILIÇ

  User Verebilecek Varsa Sınırsız Hosting ve Domain Sağlarım Kendi Serverlarımdan. Hostingler Free Değildir Tamamen Kendi Param İle Aldığım Hosting Serverlarıdır.

  Facebook.com/cankira1

 • Umut Mahir Toplu

  Config ayarlarında sorun vardır, düzeltmelisin.

  • Kənan Abbaszadə

   Domain Saglayana . Hatasiz Kurulum + 200 User + Limitsiz Lisans Sagliyorum . Iletisime kecin.

   Skype: k.hack.pbtr /

 • Kaan Odabaş

  Merhabalar Aktif Türk User Yada Bot Userlardan İstediğinizi Alabilirsiniz.

  Aktif Türk User

  1k User 25 TL
  5k User 130 TL
  10k User 250 TL

  Bot User

  5k User 75 TL
  10k User 140 TL
  20k User 250 TL

  Ödemeler Garanti Bankası Üzerinden Yapılmaktadır.

  Fiyatlar Kampanyalı Fiyatlarımızdır. İndirim Talebinde Bulunmayın Lütfen..

  İletişim İçin

  Skype: Kaan.Odabas
  E-Mail: [email protected]
  Facebook: facebook.com/odabask

  (NOT:Fiyatlarda 20 Nisan İtibariyle Yükselme Olacaktır)

 • Eyüp Can Yıldırım

  Merhabalar sitenin mobil uygulaması ı ypaıyorum 05380778271

 • serdar salda

  Dm atma oto yorum yok yalan konusma amk

 • Nurullah Can

  Kurulum Yapamayan Arkadaşlar 0543303239 Wpa Yazzın Hizmet olsun

 • Berke AYD

  Script i kuramayan arkadaşlar instagram.com/igtakip_com üzerinden ulaşabilir veya igtakip.com iletişim kısmından mesaj atabilir .

 • Umut Mahir Toplu

  Bi yardım edecek yok mu ya la

  • Kənan Abbaszadə

   Domain Saglayana . Hatasiz Kurulum + 200 User + Limitsiz Lisans Sagliyorum . Iletisime kecin.

   Skype: k.hack.pbtr

  • Yapamayan Sorun Yaşayan Arkadaş whatsapp üzerinden Ulaşsın : 05433203239 .

 • Ceyran Nuri

  05433203239 yaz

 • Kənan Abbaszadə

  Domain Saglayana . Hatasiz Kurulum + 200 User + Limitsiz Lisans Sagliyorum . Iletisime kecin.

  Skype: k.hack.pbtr

 • Uğur Can

  100 user verecek arkadaslar varsa ulasabilirmi
  https://www.facebook.com/byuqur06

 • MKRK

  hosting ve domaini olup kuramayanlar https://www.instagram.com/mertcankrklk ulaşsın user karşılığı sıkıntısız kurayım. sosyalmedyaservisleri.cf ye bakabilirsiniz.

 • Yapamayan Sorun Yaşayan Arkadaş whatsapp üzerinden Ulaşsın : 05433203239

 • Yapamayan Sorun Yaşayan Arkadaş whatsapp üzerinden Ulaşsın : 05433203239

 • Yapamayan Sorun Yaşayan Arkadaş whatsapp üzerinden Ulaşsın : 05433203239
  desetk olurum

 • serdar salda

  Oto begeni calismiyor

 • Kənan Abbaszadə

  isletisime gec skype: k.hack.pbtr

 • Kamil Kaan Keleş

  Arkadaşlar içinizde user alan güvenilir bir satıcı bilen var mı? Günlerdir belkide 15-20 tane kişiyle konuştum hepsi dolandırıcı birine para bile kaptırdım. Bu konuda deneyimli yardımcı olacak birileri var mı acil müşterilerim var beni bekliyorlar. Destek bekliyorum. http://facebook.com/kmlkeless

  • Sinan Özer

   facebookdan donus yapıldı

 • Furkan Asığbulmuş

  Öncelikle Selamun Aleyküm User Karşılıgında Domain Veriyorum .com .net .org Ka. USer VErdiğine Göre Domain Adeti Yükselir <3 İletişim İçin İnstagram.com/RootChanneL

 • Ahmet Bozkurt

  USER KARŞILIĞI SİSTEMİ KURACAK VARSA 05422593347 MESAJ ATSIN

  • Agit Özdel

   Kurulumu basit config DB göre editle SQL içe aktar bitti bu arada SQL sorunu çıkması SQL plesk panel olması dir

 • Carter Game

  Dostum sql içe aktarırken hata veriyor

  • Agit Özdel

   Plesk panel kabul ediyor

  • Emin mutlu

   plesk panelle alakası yok . veritabanında ne var ne yok sil boşalt sonra yeni veritabanı kurp ona okut

 • Beyler script de takipçi sorunu olmaya başladı, takipçi atamıyorsun, yada çok az atıyorsun bazen aktif takipçiyi 40 gösteriyor bazen 100 bazen 200 ama takipçi atmaya çalıştığında atılmıyor bugünlerdeki genel bir sorun tüm sitelerde aynı sorun var, bu sorunu çözebilen olduysa lütfen yardım etsin: skype : herkezmerakediyor

  • Agit Özdel

   Facebook güncelleme Yapıyor az yakın zamanda artık bir işe yaramicak

  • ÖMER ÜLKÜ

   Cron calistie dakikalik olmaz

  • But, but, but WHITE PEOPLE!!!

 • Agit Özdel

  Klasörünü sifrelemisler instaweb dir

 • Agit Özdel

  Phpmyadminden sayfalar kısmında sayfalar gir üste ekle var ona tıkla ekle

 • Agit Özdel

  SQL plesk panel kabul ediyor

 • Agit Özdel

  http://medya-benim.net beklerim yakında Facebook Twitter Youtube hileleride eklenecektir kaçırmayın bir kaç düzenleme yapılıyor scritplere

 • burakkaan

  https://www.bk-medya.com her türlü script kurulumu web sitesi yapımı host domain sağlanır

 • NDNV

  Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /home/u550376566/public_html/index.php on line 2

  Parse error: syntax error, unexpected ‘;’, expecting ‘)’ in /home/u550376566/public_html/app/Config/config.php on line 71

  hatası alıyorum yardım lutfen

 • beyler ben kurdum da admin paneline nasıl gireceğiz

 • İnstakip Web

  userr isteyenler 2 k cookies şeklinde data 100 tl 05422593347

  • Furkan Otuk

   kardeşim oha 1 k sı 5 tl amk

 • Batuhan Tuncer

  login hata veriyor ?

 • Tulga Egeli

  Full Lisans İsteyen Kişiler Sadece 150 TL
  Skype: tulga.egeli
  Telefon: 05078347540

 • FlyinGMalafaT

  Dosyalar şifreli zipden çıkaramıyorum şifreler ne ?

 • Ahmet Uslu

  sql hatası alıyorum yardımcı olur musunuz

  Hata
  SQL sorgusu:

  CREATE TABLE `bayi_islem` (
  `bayiIslemID` int(10) NOT NULL,
  `bayiID` int(10) UNSIGNED NOT NULL,
  `islemTip` varchar(10) COLLATE utf8_turkish_ci NOT NULL,
  `mediaID` varchar(50) COLLATE utf8_turkish_ci DEFAULT NULL,
  `mediaCode` varchar(50) COLLATE utf8_turkish_ci DEFAULT NULL,
  `userID` varchar(50) COLLATE utf8_turkish_ci DEFAULT NULL,
  `userName` varchar(50) COLLATE utf8_turkish_ci DEFAULT NULL,
  `allComments` longtext COLLATE utf8_turkish_ci,
  `imageUrl` varchar(250) COLLATE utf8_turkish_ci NOT NULL,
  `minKrediTotal` int(11) UNSIGNED DEFAULT NULL,
  `maxKrediTotal` int(11) UNSIGNED DEFAULT NULL,
  `krediTotal` int(10) UNSIGNED NOT NULL,
  `krediLeft` int(10) UNSIGNED NOT NULL,
  `startDate` timestamp NULL DEFAULT NULL,
  `endDate` timestamp NULL DEFAULT NULL,
  `isActive` tinyint(1) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT ‘1’,
  `eklenmeTarihi` timestamp NOT NULL DEFAULT CURRENT_TIMESTAMP,
  `sonKontrolTarihi` timestamp NOT NULL DEFAULT CURRENT_TIMESTAMP,
  `excludedInstaIDs` longtext […]
  MySQL çıktısı: Belgeler

  #1293 – Incorrect table definition; there can be only one TIMESTAMP column with CURRENT_TIMESTAMP in DEFAULT or ON UPDATE clause

  • Talha

   aynı hata bende de var

 • Fajar Rusdi Wibowo

  im done for uploading script on hosting
  but controller is not function. like login page, admin page, etc.
  just index page work.
  somebody can help me?

 • Fajar Rusdi Wibowo

  hello…
  i was uploaded sc on hosting, but i have a problem (maybe on controller on CodeIgniter)
  i only open index page on main website, but some subpage (login, admin, etc.) not functionally. somebody can help me?

  video example : https://videobin.org/+igy/mk3.html

 • Fajar Rusdi Wibowo

  hello…

  i was uploaded sc on hosting, but i have a problem (maybe on controller on CodeIgniter)
  i only open index page on main website, but some subpage (login, admin, etc.) not functionally. somebody can help me?

  video example :https://streamable.com/04in3

 • Muhammed Abalı

  http://link.tl/11nls Takipçi Sorunu Çözüldü….

  • Rauf

   hocam skype eklermisiniz beni

   quliyev.rauf

   • Fajar Rusdi Wibowo

    added bruh

   • Fajar Rusdi Wibowo

    not found. too many name quliyev rauf

 • Yusuf Yüksel

  hocam http error 500 hatası alıyorum

 • Hasan Demir

  user karşılığıı kurulur 05373711324

 • Carter Game

  domain var güzel TLD facebook youtube twiter instagram scriptlerinin hepsini kapsar. hosting paketi vardır. yardım edicek arkadaşla ortak olunur. 537 273 5406 wp den msj atın.

 • Pingback: InstaWeb Scripti - APONKRAL Blog()

 • Agit Özdel

  Sql veritabanı sorunlu

 • Free follow

  USER KARŞILIĞI KURULUR İLETİŞİM : 05536562274

 • Emin mutlu

  sql çalışmıyor diyen gerizekalılar yeni veritabanı kurup yapın veya veritabanında ne varsa silin boşken sql yi okutun

 • Fe

  Hocam her şey güzel çalışıyor tek sorun var oda şu takipçi gönder dendiğinde yada beğeni gönder dendiğinde satı belirleyebiliyorsun ama yorum gönderde sayı tablosu yok ? tüm havuzu yolluyor ? burada bir hata olduğunu düşünüyorum nasıl bu sorunu aşabilirim ?

 • Fe

  PASİF KULLANICILARI TEMİZLEME dediğindede pasif kullanıcı olmasına rağmen ”Tebrikler, sistemde hiç pasif kullanıcı yok.” diyor o kısmın çalıştığına emin misiniz ?

  • ÖMER ÜLKÜ

   Bi ara bendesw oleysi knk da 1 gun sonra kendiligindwn xalisti tum cronlarin calistigina emin ol

   • FIFA-Fan-TR

    aynen bendede olmuyordu kodlarda ssl kısmında bir satır hatasından cron çalışmadığını gördüm düzelttim çalışması lazım diye beklerken 24 saat sonra çalıştı ilk denediğimde çalışmamıştı. tamamen cronlarla alakalı

 • ÖMER ÜLKÜ

  Hocam artik indirmiyor bana bos sql lazm acil

 • plesk panelde kurulmuyor admin neden?

 • DeaD-Op

  PASİF KULLANICILARI TEMİZLEME dediğindede pasif kullanıcı olmasına rağmen ”Tebrikler, sistemde hiç pasif kullanıcı yok.” diyor beyler ve CRON’lar %100 eksiksiz çalışmasına rağmen ? @@disqus_bCyxFV4i3V:disqus hocam ? diğer arkadaşlar bu sorunu yaşayıp çözen var mı 48 saat oldu hala düzelme yok şifre değişen kullanıcılar hala sistemde gözüküyor.?

 • Ali-Cavusoglu

  PASİF KULLANICILARI TEMİZLEME çalışmıyor bendede cronların hepsi takır takır ama PASİF KULLANICILARI kısmına düşmüyor yada sistem otomatik silmiyor yani sistem saat gibi çalışıyor hiç bir sorun yok tek sorun PASİF KULLANICILARI TEMİZLEME.

 • Fe

  @disqus_bCyxFV4i3V:disqus hocam;

  Bütün cronları tek tek denedim hepsi;

  Alıntı:
  {“status”:”success”}
  yada

  Alıntı:
  {“status”:”success”,”rowsAffected”:0}

  Diyor 10 cron içinde sadece ”Aktif Olmayan Kullanıcıları Kontrol İşlemi”
  https://i.hizliresim.com/RPEOdG.png
  Bunu yapıyor.

  Manuel çalıştırmaya kalktığım’da da…

 • Ali

  Uygun fiyata Ücretli bir şekilde kurulumu sağlıyoruz. Veya cookies user karşılığı. instagram: basgan_memduh

 • login hata veriyor ?

 • KadircanOzkanHD

  Lisans ücretsiz hostlar için çalışmıyor bir çözüm bulun

  • İrfan Hard

   Ben çözüdm youtubeden bak İrfan Hard kanalın adı

   • KadircanOzkanHD

    İnstagramdan yardımcı olabilir misin ? @kadircanozkann

 • SRX

  Selam

  hocam http://www.takipciyurdu.org banada lisans verebilirmisiniz?

  Teşekkür ederim <3

 • Sosyal Panel

  Paneli kurdum. Host free domain ücretli. instadenizim.com Ama işlem yapamıyorum. user de ekledim

 • Emrah Şimşek

  http://ebymedya.com web sitem bu scripti indirip kurdum fakat domaine lisans alamıyorum etkilibeyden lisans almak istediğimde SİTEYE SCRİPTİ KURMADAN LİSANS ALAMAZSINIZ. SCRİPT KURULUMUNU YAPTIKTAN SONRA LİSANS ALINIZ. hatası veriyor.

  • Ethem Ersoy

   domain ve hostinginiz ayrı ise ikisinede lisans al düzelir

 • Furkan Otuk

  Hocam Öncelikle Selamın Aleyküm.Panel Sorunsuz Çalışıyor Fakat Bir Hata – Sorum var.1400 Adet Çalışan Cookie Yükledim Hepsi Pasif Durumda.Nasıl Aktif Edeceğim ? https://uploads.disquscdn.com/images/b9fb56424bf6d2ae50fe2012ebd079987057eedc444291c3ce8b01e8e20628a8.jpg

  • Ethem Ersoy

   demekki cookielerin hiç biri çalışmıyor yoksa aktif olanları gösteriyor denedim

   • Furkan Otuk

    peki çalışan cookieleri nasıl bulabilirim 🙁

   • Furkan Otuk

    peki cookie verebilirmisin 🙁

 • Ethem Ersoy

  herşey çalışıyor fakat userde ekledim cron
  yenilenmiyor yani otomatik beğeni yapmıyor sebebi ne olabir çünkü sc key
  falan hepsini düzenledim + cookieslerde aktarımı manuel olarak
  yapıyorum fakat oto beğenide manuel bile yapsam çalışmıyor bunun
  hakkında bi bilgin var mı scriptten mi kaynaklı sonuçta warez yoksa
  başka bi sorun mu var ayrıca cpanelden cron ayarlarını nasıl yapacağız bilgi verirseniz çok memnun olurum

 • skype: rokoguz

 • Faruk Aslan

  SİTEYE SCRİPTİ KURMADAN LİSANS ALAMAZSINIZ. SCRİPT KURULUMUNU YAPTIKTAN SONRA LİSANS ALINIZ. diyor kardeşim ?

 • Sarp Bahçeci

  scripti kuruyorum ama blog vs ye tıkladıgımda not found hatası alıyorum yardımcı olabilicek varmı ?
  Not Found

  The requested URL /member was not found on this server.

  Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 • Bayrak Sevdasi

  User:Pass Veya Cookies User Karşılığı İnstaWeb Panel Kurulur -> Buyrun Örnek Vereyim -> http://www.twpaneliz.cf <– Beklerim 🙂

  • Sarp Bahçeci

   +49 1573 5984051 mesaj at

   • Bayrak Sevdasi

    Facebook Üzerinden İletişime Geçelim

    • Sarp Bahçeci
     • Bayrak Sevdasi

      Hesabım Engele Düşmüş Ben Size Dönüş Yapacam

     • Sarp Bahçeci

      direk burdan bi sorayım 250 k useri kaldırabilcek bi host aldım ama scripti kurdugumda bu hatayı alıyorum site linki : https://instagramclay.com/
      Not Found

      The requested URL /member was not found on this server.

      Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 • Muhammed

  Script çalışıyor mu siteyi kurdum fakat lisans hatasi alıyorum siteyi yazmama rağmen lisans oluşmuyor yardımcıolana 1 k ister

 • https://www.instadahile.com instagram takipçi hilesi sitesinde script var bunu nasıl çekebiliriz https://www.instahilecim.com da giriş yap diyince gene bu siteye gidiyor bir garip bu scripti nerede bulabiliriz veya siz satıyormusunuz

 • Merhaba, scriptte proxy sistemi yok onun için v4 scripti satışa çıkıcak onu alırsanız sorununuz düzelir

 • Avenra Tv

  Merhaba, parayla sunucu ve alan adı satın aldım tüm herşey tamam fakat cronlar çalışmıyor yardımcı olabilir misiniz ?

porno HD Seks izle