PHP Lyn Video Scripti

new-video-script-e2-80-93-lyn-video[1]

Video izleme scriptleri arasında en üst sıralarda yer alan bu script tasarım konusunda biraz eski olmasına rağmen seo ve index alma konusunda oldukça başarılı. İsterseniz tasarımı kendiniz değiştire bilirsiniz açık kaynak olması ile bu yönde kolaylık sağlamaktadır.

Klasörde olan lynvideo.sql dosyasını veritabanı oluşturarak yükleyiniz. 2 tane veritabanı dosyası var 2sinden birini yükleyebilirsiniz.
lynadmin klasöründeki ayarlar.php ve sitemap.php dosyasını kendi veritabanı bilgilerinizi yazınız.
Dizindeki cache, images/resim, lynadmin/cookie.txt bu 3 dosyaya 777 yazma izni veriniz.
Admin panelinin yolu lynadmin diye geçiyor ama siz kısaca www.site.com/admin olarak girebilirsiniz
Admin paneline girdikten sonra site adresini kesinlikle değiştirin YOKSA ÇALIŞMAZ !
Artık kullanabilirsiniz.
Renkleri kolaylıkla değiştirmek için indirdiğiniz klasörün içinde psd var. Orayı photoshopda açarak logo vb. yerleri kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Admin Panel;
K.Adı: admin
Şifre: 123456
500 Internal Server Error hatası yaşayanlar. .htaccess dosyasında ” php_flag register_globals on ” yazan satırı silsinler. Yada bunu yüklesinler.
http://www.leventayan.com/depo/betik/5-Videoscript/htaccess.rar
Not: Eğer admin panelinin adını değiştirecekseniz. Tek zorluğu ana dizinde bulunan dosyaların içindeki lynadmin include edilen yerleri kendi yolunuzla değiştiriniz. (Örnek; alt.php ust.php video.php vb.)

[button color=”red” size=”medium” link=”https://kafascript.com/demo.php?id=188″ icon=”” target=”true”]Demo Adresi[/button] [button color=”orange” size=”medium” link=”https://kafascript.com/download.php?id=188″ icon=”” target=”true”]Dosyayı İndir[/button]